BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

Shokohet Arbana Osmani, plas keq në studion e ‘Dua të të bëj të lumtur’, ndërhyn me urgjencë policia (VIDEO)

Shokohet Arbana Osmani, plas keq në studion e ‘Dua të të

Moderatorja, Arbana Osmani na shoqëron cdo të shtunë me programin "Dua të të bëj të lumtur". Së fundmi, faqja zyrtare e "Top Channel-it" ka publikuar videon promo të puntatës së radhës.

Si kurrë më parë, mbrëmjen e së shtunës do të transmetohet historia e dy të rinjve të dashuruar të cilët nuk munden të jetë me njëri-tjetrin. Ata i kanë të gjithë familjarët kundër dhe vajza duhet të marrë një vendim.

Shokohet Arbana Osmani, plas keq në studion e ‘Dua të të

Në fund të videos vihet re se situata ka agravuar aq keq sa në studion e Top Channel-it ka mbërritur dhe policia.

Shokohet Arbana Osmani, plas keq në studion e ‘Dua të të

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua të të bëj të lumtur (@duatetebejtelumtur.tch)