Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shokon aktorja e njohur, e pranon troç: I kam fituar rolet përmes shtratit

Postuar: 20/03/2019 - 08:37

Ajo është një ndër aktoret që ka lënën gjurmë në kujtesën e publikut me rolet e saja impresionuese, mirëpo me deklaratën e saj të fundit i ka habitur të gjithë.

Gjatë një interviste për "Dailymail", aktorja e njohur Charlotte Kirk e ka pranuar troç se shumicën e roleve të saj në filma të ndryshëm i ka fituar nëpërmjet shtratit.

Charlotte ka rrëfyer se kjo ka ndodhur tërësisht me dëshirën e saj dhe asnjëherë s'ka qenë e detyruar për ta bërë këtë gjë.

Aktorja ka rrëfyer se gjatë fillimeve të saj kishte marrë një mesazh nga James Parker, i cili e ftonte në hotel për një mundësi të artë pune. Parker e njohu atë me kryetarin e Warner Bros, me të cilin aktorja kaloi më shumë se dy orë, për të fituar më pas një rol të rëndësishëm.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 22:12

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka dhënë një këshillë të vlefshme për të gjithë ndjekëset e saj në rrjetet sociale.Në postimin e saj, Klaudia shkruan se femrat duhet të bëjnë kujdes me meshkujt që nuk i duan

Postuar: 18/07/2019 - 21:06

Ditët e fundit u përhap lajmi se sopranoja e famshme, Inva Mula, është ndarë nga bashkëshorti i s

Postuar: 18/07/2019 - 20:13

Këngëtari i njohur nga Kosova, Enur Pakashtica, ka rrëfyer një eksperiencë vërtet të frikshme që

Postuar: 18/07/2019 - 19:49

Ori Nebiaj së fundmi po i argëton shikuesit me emisionin e pasdites “Pushime në Top”.

Postuar: 18/07/2019 - 13:54

Reperi Arkimed Lushaj, ose Stresi, njihet si djalë i keq dhe i rrëmujshëm.

Postuar: 18/07/2019 - 12:56

Erza Muqolli, 13-vjeçarja shqiptare që ka fituar zemrat e publikut po korr një sukses të madh që

Postuar: 18/07/2019 - 11:20

Ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi i anëtarit të pestë të jurisë së spektaklit "Kënga