Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Shoku i bën “gjëmën”! Shkopi i golfit i thyen dy dhëmbët e parme aktorit të njohur (FOTO)

Shoku i bën “gjëmën”! Shkopi i golfit i thyen dy

Këngëtari Jason Derulo, i ka bërë “gjëmën” mikut të tij, aktorit të njohur Will Smith, teksa i theu dy dhëmbët e parme me një top golfi.

Në pamjet e bëra virale shikohet Will duke i shpjeguar Jason lojën e golfit dhe teksa ai afrohet pranë tij për ta ndihmuar të gjuaj topin, këngëtari nuk e sheh dhe e godet fuqishëm me shkop. Si pasojë aktori shtrihet përdhe dhe tregon në drejtim të kamerës dy dhëmbët e parme që i ishin thyer.

Më pas dyshja ka postuar dhe një foto duke buzëqeshur, ku shihet qartazi dëmi që Jason i ka shkaktuar Will. Megjithatë, përdoruesit e rrjeteve sociale janë shprehur skeptik përsa i përket vërtetësisë të videos, ata janë të mendimit se e gjitha është bërë në kuadrin e një shakaje.

Shoku i bën “gjëmën”! Shkopi i golfit i thyen dy

Më të lexuarat