BREAKING NEWS

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi: Sot është një ditë shumë e vështirë për mua

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi:
x

Gossip

"Shoqja e ngushtë e tradhtonte me të dashurin?", befason moderatorja e ‘Top Channel’, nxjerr 'sekretet': Tani që e kujtoj po më përzihen zorrët!

"Shoqja e ngushtë e tradhtonte me të dashurin?", befason

Moderatorja e Top Channel, Fjoralba Ponari vijon të jetë shumë e komentuar në rrjete sociale. Së fundmi ajo u është përgjigjur komentuesve në Instastory për më shumë detaje rreth jetës së saj. Fjoralbën e pyet një komentues se a i ka rastisur që shoqja e ngushtë e ka tradhtuar me të dashurin. Moderatorja i është përgjigjur: “Jo personalisht, por kam dëgjuar histori të tilla dhe tani që i kujtoj më përzien zorrët. Tradhti e dyfishtë.

"Shoqja e ngushtë e tradhtonte me të dashurin?", befason

Më të lexuarat