BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Shoqja e ngushtë po i merr ish-të dashurin?! Bora Zemani dhe Semi shuajnë çdo dyshim. Ja çfarë ndodhi brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip’

Shoqja e ngushtë po i merr ish-të dashurin?! Bora Zemani dhe Semi

Teksa një pjesë e madhe e publikut dhe një pjesë e banorëve të shtëpisë së Big Brother dyshonin se Donaldi dhe Semi kishin diçka më shumë se sa miqësi, sonte janë shuar të gjitha zërat.

Vetë Bora Zemani u fut në shtëpinë e Big Brother për të takuar shoqen e saj të ngushtë, Semin dhe për t’i thënë që nuk i ka keqkuptuar aspak se çfarë është shkruar në media dhe se çfarë mendojnë njerëzit.

“Erdha për të të dhënë forcë, nuk kam menduar asgjë,” i tha Bora.

Ndërsa Semi nuk i mbajti dot lotët teksa përqafonte mikeshën e saj.