BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Gossip

“Shote Galica e Zhaklin Lekatarit”/ Ronaldo kepat keq me Nitën për memet në ‘instagram’: Duhet të vijë me zarf me lekë…

“Shote Galica e Zhaklin Lekatarit”/ Ronaldo kepat keq me Nitën

Të ftuar në E diel, në rubrikën “Në trotuar”, Ronaldo Sharka dhe Nita Lafiti janë ballafaquar, për shkak hatërmbetjes së këngëtares me memet e gazetarit në Instagram.

Në batutë e sipër, Ronaldo i thotë Nitës se madje ajo duhet ta paguante për marketingun që i ka bërë.

Ronaldo: Dua të falenderoj “E diel” Manush, që ka bërë të mundur nxjerrjen e Nitës nga shtëpia dhe frigoriferi, se Bledi tha e nxora, por Nita vazhdon të jetë aty.

Nita Latifi: Dhe unë të nxora nga shpia

Ronaldo: Më lini të flas, pastaj të flasë Shote Galica e Zhaklin Lekatarit. Doli Nita jashtë pa komentet nga Kosova “pse rri ti me Bledin”, fap u kompleksua Nita. Kjo është e gjithë historia. Dhe unë mendoj se Nitës nuk i dhemb as komenti i Bledit, as memet e mia në Instagram, se është humor. Jam e sigurt që është korrekte, ka paguar producentin e këngës. Nita ke dhe një pagë për mua që të bëra fokus në shoëbiz, duhet të jesh falenderuese.