BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Gossip

Shpallet fituesja e “Këngës Magjike” për vitin 2019 (VIDEO)

Shpallet fituesja e “Këngës Magjike” për vitin 2019

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi me kënga “Më zgjat dorën”

Në vend të dytë u rendit Anxhela Peristeri me këngën “Dikush i imi”, ndërsa në vend të tretë Fifi me “Marova”.