BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

Shpat Kasapi bëhet baba për herë të parë

Shpat Kasapi bëhet baba për herë të parë

Artisti i njohur nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është bërë baba për herë të parë.

Lajmi u bë i ditur nga partnerja e tij, Selvije Jao, në një postim të shpërndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Siç tregon në video, ata u bënë prindër të një djali të quajtur, Roel, më 19 janar 2022, gjersa momentin e lumtur e kanë dokumentuar në një përmbledhje të shkurtër.

Postimi i plotë:
“19.01.2022 ROELI na gezoj me ardhjen e tij ne jete. Faleminderit Allahu i Madheruar. Shume dashuri,shume lote,shume gjera na ndodhen per gjate ketyre 9 muajve. Uroj me gjithe shpirt qe cdo prinde ta perjetoj ndjesine e te pasurit nje femije.
Falenderim te vecant shkon per One Hospital MK qe per gjate 9 muajve me kane qendruar afer ne cdo aspekt sidomos tani ne lindje aq mbeshtetje,aq dashuri aq profesionalizem qe kishen sa qe me kane lene pa fjale pa koment po vec me mendime pozitive dhe me gjithcka te mire nga pas.
Ketu ne kte video kemi arritur te mbledhim copeza emocionesh nga zemra”.