BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Gossip

Shpërthehu për Luizin, Amosi për Kiarën dhe Efin: Ishalla marrin flakë t’i marrim zvarrë nga flokët (Video)

Shpërthehu për Luizin, Amosi për Kiarën dhe Efin: Ishalla

Amos u bë kryefjalë e lajmeve kur u shpreh për Luizin se jashtë do ta çonte në mal dhe atje do e zhvishte lakuriq. Nga kjo publiku u shokua.

Amosi nuk ndalet, mbrëmë në dasmën lojë midis Luizit dhe Kiarës, ai zgjodhi të mos shkojë dhe nga kolltuku i oborrit të lëshojë helmin e tij që bën për të qeshur vetëm Dea Mishelin.

Kur Luizi po digjte shaminë e beqarit, Amosi thotë:”Ishalla merr flakë”dhe pastaj përmend sikur pishina te ishte me benzinë. Kjo ka shkaktuar të qeshura tek Dea por njerëzit në internet janë shokuar duke shpërndarë videon.

Edhe në sallon në prani të Deas dhe Teas ai shprehet për Kiarën dhe Efin sikur ti ngrinin zvarrë nga flokët.