BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x
BREAKING NEWS

Po rrezikohen shumat monetare të shtetasve shqiptarë që i kanë në banka/ Vidhen të dhënat bankare, u gjetën në CD e databazës së pagave

Po rrezikohen shumat monetare të shtetasve shqiptarë që i
x

Sport

Shpërthen festa në "Air Albania, Shqipëria kalon në avantazh me Lenjanin

Shpërthen festa në "Air Albania, Shqipëria kalon në

Shqipëria po përballet me Islandën në orën 20.45 në Air Albania, në kuadër të ndeshjes së fundit të Nations League. Ky takim vlen vetëm për statistikë, pasi Izraeli ka siguruar vendin e parë.

Një pengim i Uzunit nga ana e Gunnarsson ka sjellë karton të kuq për miqtë. Gjyqtari fillimisht hezitoi të jepte vendimin, e ndërsa pas sinjalizimit dhe me ndihmën e VAR-it, Bengoetxea mori vendimin drastik.

E ndërsa sfida është zhbllokuar nga një kombinim fantastim Uzuni-Lenjani, ku ky i fundit dërgoi topin në rrjetë.