Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shpërthen një tjetër skandal për legjendën e muzikës, pas kësaj mund t'i përmbyset e gjithë karriera

Postuar: 20/02/2019 - 10:51

Duket se ky vit ka nisur me skandale të mëdha në botën e showbizit ndërkombëtare dhe për emrat e njohur, të cilët akuzohen për ngacmime seksuale.

Pas skandalit të Harvey Weinstein, mediat britanike kanë raportuar se është paditur në polici për ngacmim seksual legjenda e muzikë dhe ylli i popit, por ende nuk është bërë me dije se për ke personazh bëhet fjalë.

Ka qenë një 29 vjeçar i cili ka akuzuar se në 2009 ylli i muzikës e ka ngacmuar këtë të fundit seksualisht, pasi i është futur në tualetin e dhomës së hotelin ku ai po qëndronte, duke shtuar se i ka –prekur organet seksuale.

Sakaq, ai sot kërkon që të dëmshpërblehet pasi kjo i ka shkaktuar traumë psikologjike, ndërsa ka shtuar se takimi mes tyre është bërë përmes një miku të përbashkët.

Ndërkohë “The Sun” njofton se ka nisur hetimi për këtë rast, ndërsa shumë shpejt pritet që të bëhet publik edhe emri i personazhit të njohur që është përfshirë në këtë skandal seksual.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund.

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati