BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x
BREAKING NEWS

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të fundit

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të
x
BREAKING NEWS

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po ngushtohet!”, Dritan Abazoviç bën deklaratën e fortë dhe i bën thirrje Prokurorisë: Ata që duan të më ‘heqin kokën’, të nxitojnë, pasi...

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po
x

Gossip

Shpërthen Rudina Dembacaj, bën deklaratën e fortë: Ndjej keqardhje për disa...

Shpërthen Rudina Dembacaj, bën deklaratën e fortë: Ndjej

Aktorja Rudina Dembacaj ka realizuar një ‘bisedë’ virtuale me ndjekësit e saj, ku pyetjet që iu drejtuan ishin nga më të ndryshmet.

Mes të tjerash një ndjekës i shkruan Rudinës: “Si e ke menaxhuar gjithë këtë fasadën fallco që na rrethon në vend pa e humbur origjinalitetin?”

Në përgjigjen e saj Rudina Dembacaj sqaroi se shpesh “ka pësuar” vetë, pasi është natyrë e drejtpërdrejtë. Më tej aktorja shton se ndjen keqardhje për disa gra që nuk bëjnë dot gjërat që duan pasi kanë bërë kompromise.
“Shpesh ja kam “futur” vetes duke folur shumë troç, por më mirë më ka dalë.

Ndjej keqardhje për supergra që janë të investuara në imazh por nuk rrinë dot me burrin që dashurojnë, për shkak se kanë bërë kompromise.
Shoh personazhe që përfaqësojnë diçka, kanë gjithçka, luks, udhëtime pa numër etj etj… por s’kanë më të rëndëshishmet:

1. Lirinë (nuk thonë dot mendimin e vërtetë)

2. Pavarësinë (duhet të rrinë aty për kompromise)

Unë dua të plakem duke luftuar për lumturinë.”- shkruan Rudina Dembacaj.

Shpërthen Rudina Dembacaj, bën deklaratën e fortë: Ndjej

Më të lexuarat