BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Gossip

Shpërthen sherri, menaxheri VIP-ave akuzon publikisht Gentën, mikja e tij e ngushtë e fëmijërisë e ofendon papritur me fjalë të pista (Video)

Shpërthen sherri, menaxheri VIP-ave akuzon publikisht Gentën, mikja e

I ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka qenë menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika. Gjatë intervistës, moderatorja e vendosi përballë një sfide: Xhani duhet të merrte në telefon një mik/mikeshë, dhe ta akuzonte padrejtësisht për diçka, ndërkohë që i gjithë publiku do të shihte reagimin e dyshes.

Xhani, zgjodhi miken e tij të fëmijërisë, ish-banoren e Big Brother, Genta Gjalpin. Ai i telefonon dhe e akuzon se ka hapur fjalë për të, ndërkohë që reagimi i Gentës ishte epik.

Ajo papritur filloi edhe ta ofendonte me fjalë të pista. Për më tepër ndiqni videon…