BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Shpërtheu në lot në momentin e eliminimit nga Saimiri, konkurrentes nuk i del inati: Tani do më njohin më mirë!

Shpërtheu në lot në momentin e eliminimit nga Saimiri,

Njëra prej vajzave që nuk mori trandafil nga Saimiri dhe u eliminuar nga spektakli"Love Story" ishte Klea, e cila nuk mundi t'i mbante emocionet dhe shpërtheu në lot pas vendimit të Saimirit.

Pas daljes nga spektakli, Kleas nuk i ka dalë e keqja dhe me disa postime në Instastory deklaron se nuk do ndalet dhe tani do e njohin vërtetë se kush është.

Ish-konkurrentja shprehet gjithashtu se ajo nuk qau për Saimirin, por për vendimin, sipas saj të padrejtë.

"S'di pse e ndjeva si detyrë t'iu jap një përgjigje të gjithëve në këtë story meqënëse me mesazhe për momentin nuk mundem të kthej. Në rradhë të parëfaleminderit nga zemra të gjithë njerëzve për mbëshetjen, kurajon e çdo fjalë të mirë. Unë nuk qava për djalin, qava për momentet e padrejta që të sjell jeta, por kur je njeri i drejtpërdrejtë dhe i thua gjërat siç janë, kështu është!

Njerëzit e mëdhenj guxojnë në jetë, jeta është ulje ngritje dhe pas çdo gjëje të keqe ndodh një gjë e mirë. Shpirtin e madh e mendjen e ndritur do ma njihni shumë shpejt. Prisni surpriza!

Njerëzit e mirë sa herë i sprovon Zoti dhe gjithmonë pas shiut del diell! Kush më njeh e di mirë se kush jam ndërsa kush jo marrin vendime të shpejta. Tani do më njohin më mirë se kurrë e do ta kuptojnë që unë nuk ndalem sepse femrat me karakter guxojnë e kurrë nuk ndalojnë!", shkruan Klea.

Shpërtheu në lot në momentin e eliminimit nga Saimiri,Shpërtheu në lot në momentin e eliminimit nga Saimiri,