BREAKING NEWS

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi merr goditjen “e fortë” para zgjedhjeve

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi
x

Gossip

Shpërtheu në lot pas eliminimit nga ‘Love Story’, Klea nuk ndalet, iu nxjerr sekretet vajzave të tjera: Do t’ua them të gjithëve se...

Shpërtheu në lot pas eliminimit nga ‘Love Story’, Klea nuk

Klea ish-konkurrentja e ‘Love Story’ që shpërthu në lotë pasi Saimiri e eliminoi, vazhdon të tërheq vëmendjen e mediave me deklaratat e saja.

Pas daljes nga spektakli, Klea me disa postime në Instastory deklaronte se nuk do ndalet dhe tani do e njohin vërtetë se kush është.

Ish-konkurrentja tashmë është bërë pjesë e "Daily Love Story", ku çdo javë jep komentet e saj.

Në puntatën e re, Klea i nxori sekretet dy vajzave. "Për Stelinën, unë e prisja eliminimin sepse kur e kam njohur në backstage ajo nuk ka bërë muhabet tjetër me mua përveç operacionit që ka bërë të hundës. Dhe nuk kam diskutuar temë tjetër përveç 'kam bërë hundën, kam bërë hundën'. Madje edhe kur kishte vdekur mjeku, kishte thënë e kanë zënë mallkimet e mia", u shpreh Klea.

Ndërsa për Arjanën, Klea tha: "Kam një sekret për t'i thënë të gjithëve që Arjana vdes, mbaron për Saimirin. Është e dhënë shumë, thotë o do ta marr unë o s'ka".

Shpërtheu në lot pas eliminimit nga ‘Love Story’, Klea nuk

Më të lexuarat