BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Gossip

"Shplodhja ime", teze Luana ndan momentet e ëmbla me vogëlushen e Marinës dhe Getoarit (VIDEO)

"Shplodhja ime", teze Luana ndan momentet e ëmbla me

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Luana Vjollca ka ndarë një video shumë të ëmbël në Instatory. Ajo shihet shumë e lumtur, teksa mban në krahë mbesën e saj, Marget.

“Shplodhja ime, mbesa ime, Marget”, ka shkruar Luana përmbi videon, në të cilën dëgjohet që vogëlushja bëlbëzon.

Theksojmë që Marget është ende “e panjohur” për publikun, pasi prindërit e saj, Marina dhe Getoari, kanë zgjedhur që portretin e vogëlushes ta mbajnë larg vëmendjes mediatike. Çifti i famshëm kanë postuar vazhdimisht foto me të bijën, por janë munduar që ta ruajnë diskrete, ndoshta derisa të rritet edhe pak. Ndërkohë, kurioziteti i publikut është shumë i madh.