BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x
BREAKING NEWS

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime bashkë (Emri)

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime
x

Gossip

Shqipja i habit të gjithë me veprimin e fundit ndaj Balina Bodinakut (VIDEO)

Shqipja i habit të gjithë me veprimin e fundit ndaj Balina Bodinakut

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Arbri u gjend përballë kutisë së Pandorës të cilën vendosi t’a hapte dhe në këmbim të të qenit imun për një javë, ai duhet të zgjidhtë 3 banorë për t’i çuar në nominim.

Ai zgjodhi të nominonte Donaldin, Trixën dhë Einxhel duke thënë se i duket një përballje e denjë. Teksa këta 3 banorë u pyetën se a e prisnin këtë zgjedhje, të tre e pohuan këtë gjë.

Për këtë zgjedhje u pyetën edhe opinionistët ndërsa Balina u shpreh se nuk e kuptoi logjikën ë Arbërit në këtë zgjedhje sipas tij të denjë.

Përsa i përket kësaj, ka reaguar edhe Shqipe Hysenaj e cila shpesh ka treguar se është një ndjekëse e rregullt të “Big Brother VIP”.

Pasi u shpreh në mënyrë ironikë për Trixën se ajo di gjithçka, Shqipja bëri dhe një imitim tallës për Balinën.

Sipas Shqipes, Balina fle gjatë programit duke mos e patur mendjen fare, e më pas bëri këtë fytyrë imituesë dhe tallëse ndaj saj.

Më të lexuarat