BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Shqipja në telashe, vjen me paralajmërim të fortë: Do ju hedh në gjyq të gjithëve, do ma paguani me lekë në dorë!

Shqipja në telashe, vjen me paralajmërim të fortë: Do ju

Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e “Për’puthen” duket se është në probleme serioze së fundmi.

Me sa duket dikush po përpiqet që t’i vjedhë 28-vjeçares adresën e instagramit dhe kjo e ka irrituar atë.

Shqipja ka paralajmëruar se do ta gjejë autorin dhe se ai ka për ta paguar, madje ajo është shprehur se do ta hedhë edhe në gjyq.

“Mos u përpiqni të më merrni paswordin e instagramit se keni për ta paguar. Do ju hedh në gjyq të gjithëve dhe do të paguani me lekë në dorë sepse kam për t’ju gjetur”, është shprehur ajo.