BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

Shqipja publikoi foto që Bearti dhe Tea po dilnin së bashku nga një hotel, konkurrenti i nxjerr Andit imazhin që nuk do donte: Para kamerës si burrë, jashtë kamerës si...

Shqipja publikoi foto që Bearti dhe Tea po dilnin së bashku nga

Ish konkurrenti i Perputhen Berati u rifut në skenë pas fotove të publikuar nga Shqipja ku shihej me Tean.

Këto foto dolën pikërisht dje që Andi dhe Tea do të linin programin për tu njohur jashtë. Shqipja fillimisht dha provat që Bearti dhe Tea po dilnin së bashku nga një hotel në Tiranë.

Kaq mjaftoi dhe Berati ka publikuar një video të Andit si për tiu kundërvënë.

Përbri kësaj nga qëndrimi i Andit ai shkruan:

Para kameres si burre, jashte kameres si vajze(duke e shoqeruar me emoji).

Shqipja publikoi foto që Bearti dhe Tea po dilnin së bashku nga

Më të lexuarat