Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Shqiptarët nuk arritën të më linin shtatzënë, këtë e bëri zezaku i madh", këngëtarja shqiptare shokon me fjalët

Postuar: 14/03/2019 - 16:37

Linda Halimi është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare. Prej disa kohësh ajo jeton larg Shqipërisë.

Së fundmi Linda është bërë nënë. Kujtojmë këtu se prej disa vitesh Linda është e martuar me reperin amerikan Dawon Edwards, i cili njihet me pseudonimin Big D.
 
Pas lindjes së vajzës Linda ka thënë:
Shqiptarët nuk arritën të më linin shtatzënë, këtë e bëri “zezaku i madh”. Ndjenja është fantastike.”
Vajzën ata kanë vendosur ta quajnë Kaimana.
 
Kurse partneri i Lindës, reperi Dawon Edwards pas lindjes së vajzës së tij ka thënë:
 
Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të njoftojmë se jemi bërë prindër.”
E si përfundim mund të themi se Linda i ka habitur të gjithë me fjalët e saja.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 20:22

 Nëse është dikush që ka bërë ndryshime rrënjësore në pamjen e saj, ajo është Rudina Demacaj. Me një vullnet të hekurt, Rudina ka ndryshuar peshën e saj trupore përpara se ajo të bëhej e famshme.

Postuar: 21/05/2019 - 20:20

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përdi

Postuar: 21/05/2019 - 19:01

Pakkush është në dijeni që  kur takon Papën ekziston një kod i caktuar veshjeje.Njësoj si në

Postuar: 21/05/2019 - 17:12

 Ditën e djeshme, Arbana Osmani dha alarmin në mesin e fansave në rrjetin social Instagram,

Postuar: 21/05/2019 - 16:44

Ai u përfol gjerësisht në media për lidhjen romantike me moderatoren simpatike Jonida Vokshi.Sard

Postuar: 21/05/2019 - 16:27

Më shumë sesa për renditjen e Shqipërisë në Eurovizion, shqiptarët janë të mërzitur me jurinë ita

Postuar: 21/05/2019 - 15:24

Ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella na ka impresionuar të gjithë