Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Shqiptarët s’më lanë dot shtatzënë, e bëri 'zezaku i madh'"! E ofenduan paturpësisht, reagon këngëtarja shqiptare

Postuar: 19/03/2019 - 14:42

Ofendimet në drejtim të Linda Halimit dhe familjes së saj nuk po ndalojnë. Këngëtarja Linda Halimi ka disa ditë që është bërë nënë për herë të parë.
 
Ajo dhe i dashuri i saj Davon Edwards janë bërë prindër të një vajze. Këngëtarja kishte zgjedhur ta mbante shtatzëninë të fshehur, e lajmin ajo e dha vetëm pasi lindi. 
 
Ashtu siç dhe e kishte menduar, ashtu dhe ndodhi, ku me të dhënë lajmin, Linda Halimi mori një lum komentesh negative, vetëm e vetëm se kishte bërë fëmijë me një person me ngjyrë.
 
“A i keni tërbuar ndonjëherë njerëzit vetëm pse e keni jetuar jetën tuaj?”, ka shkruar Linda në Instagramin e saj, duke u përgjigjur ofendimeve që po i drejtohen nga ndjekësit e shumtë, dhe duke e bërë të qartë edhe njëherë se ajo po e jeton jetën e saj.
 
Linda Halimi dhe Davon Edwards ka vite që jetojnë në Amerikë, pasi këngëtarja atje deshi të zhvillojë karrierën muzikore, ku dhe realizoi vetëm një projekt, si dhe mori pjesë në “America’s Got Talent” ku mori komente pozitive nga e famshmja Jennifer Lopez.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/04/2019 - 16:43

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një ndër emrat më të njohur të showbizit shqiptar, e cila vazhdimisht publikon në profilin e saj në Instagram foto e video me të voglin e saj, Fernandon.

Postuar: 20/04/2019 - 15:50

Aktori i njohur, ka treguar mbrëmjen e djeshme se përse nuk dëshiron të largohet nga Shqipëria.

Postuar: 20/04/2019 - 14:58

Këngëtarja me famë botërore dhe shumë e dashur edhe për publikun shqiptar Adele, ka konfirmuar nd

Postuar: 20/04/2019 - 12:34

Adi Krasta është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar, i cili në profilin e tij në Ins

Postuar: 20/04/2019 - 11:40

U ndodh shpesh personazheve të njohur të ekranit që të përballen me komente apo mesazhe të pakënd

Postuar: 20/04/2019 - 10:59

Ajo konsiderohet si vajza e motit më seksi në botë.

Postuar: 20/04/2019 - 10:18

Gjyshja e  Besit, Ija që të gjithë e njohim festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin.