BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Shqiptarja “pushton” kopertinën e revistës ndërkombëtare, kush është bukuroshja e shpallur Miss (FOTO)

Shqiptarja “pushton” kopertinën e revistës

Duket se vajzat shqiptare kanë një element të veçantë bukurie në vete. Këtë po e dëshmojnë sukseset e tyre të vazhdueshme veçmas në fushën e modelizmit.

Nga Miss Kosova në një vajzë të qytetit të Nju Jorkut, simpatike dhe elegante Mirjeta Shala ndau historinë e saj me Soho Fashion Magazine, një revistë ndërkombëtare për ndryshimin e trendeve dhe lajmet e reja në modën e burrave dhe grave, industritë e bukurisë, etj.

Ajo është një modele e bukur, delikate dhe plotë sharm, modelja që po ecën me hapa të sigurt në botëror dhe po tregohet e suksesshme në këtë fushë, duke pozuar brende të veshjes dhe së në ballinën e kësaj reviste.

Ajo është një fytyrë e modës, që në vete bart elegancë të plotë, fal pamjes së saj dhe stilit të veçantë të veshjes.

Shqiptarja “pushton” kopertinën e revistës

Më të lexuarat