BREAKING NEWS

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i Serbisë do të sjellë shpërbërjen e saj, kjo është koha e madhe e Shqipërisë, prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i
x
BREAKING NEWS

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit, policia jep detajet

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit,
x
BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x
BREAKING NEWS

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të zgjasë

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të
x
BREAKING NEWS

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në Fushë-Krujë, zbardhen detaje të reja, ja makina e përdorur nga autorët

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në
x

Gossip

Shtangen të gjithë, Bora Zemani befason me atë që bën për Donald Veshajn, zbulohet detaji i fshehtë në trupin e moderatores

Shtangen të gjithë, Bora Zemani befason me atë që bën

“Unë zgjedh që tatuazhet e mia t’i kem të vogla por me një kuptim shumë të madh”- ishte kjo deklarata e Bora Zemanit kur zbuloi pak kohë më parë një nga tatuazhet më të rëndëshishme që ka në trup.

Moderatorja ka folur publikisht për disa nga tatuazhet e saj, të dedikuar njerëzve më të rëndësishëm për të, djalit të saj Arborit dhe dy prindërve. Por së fundmi ndjekësit kanë vënë re një tatuazh të ri të moderatores. Ajo publikoi disa foto me bikini nga pushimet në Turqi, dhe përpos komplimenteve bien në sy edhe komentet për tatuazhin e ri të moderatores.

Në fotot e publikuara vihet se Bora ka një tatuazh abstrakt anash gjoksit.

Nëse për shumicën e tatuazheve të tjera që ka ajo ka folur publikisht, në lidhje me tatuazhin e fundit Bora nuk ka vendosur të tregojë asgjë. Megjithatë forma e tatuazhit që ajo ka bërë në trup sjell në vëmendje postimin e aktorit të humorit Donald Veshaj.

Para publikimit të këngës së tij, e cila është dedikim për Borën, ai publikoi në Instagram disa foto me veprat abstrakte të Picassos.

Shtangen të gjithë, Bora Zemani befason me atë që bënShtangen të gjithë, Bora Zemani befason me atë që bën

Më të lexuarat