BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

Shtatzënë në muajin e nëntë, modelja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare infektohet me koronavirus

Shtatzënë në muajin e nëntë, modelja

Modelja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare, Greis Petroviç ishte në një lidhje direkte për emisionin 'Ftesë në pesë' këtë pasdite, me Bieta Sulon. Ajo rrëfeu se është infektuar me Koronavirus dhe kjo është dita e 7-8 për të.

Greis është shtatzënë në muajin e nëntë dhe ndodhet e izoluar në shtëpi. Ajo tregoi se po e kalon mirë dhe nuk ka temperaturë të shpeshtë.

"Miqtë e mi dhe mikeshat e mia, që nuk i takoj prej muajsh, më thonin "Greis kështu siç po ruhesh ti, nuk ka Covid që të të zëri". Unë jam diku te dita e 7-8. Po e kaloj mirë, me një temperaturë të përballueshme, jo të shpeshtë, falë Zotit. Po e kaloj mirë. Jemi të gjithë në shtëpi, na ka zënë që të gjithëve. Uroj të kalojë ky dreq covid para se të lind djalin", u shpreh modelja.

Shtatzënë në muajin e nëntë, modelja

Më të lexuarat