BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

“Është aktorja më e mirë e brezit të vet!”, Igli Zarka flet për të dashurën e tij: Rashë me të në dashuri në...

“Është aktorja më e mirë e brezit të vet!”,

Aktori Igli Zarka zgjodhi mos të fliste për jetën sentimentale në ato pak ditë që qëndroi në “Big Brother VIP”, por mediat zbuluan se ai ishte në një lidhje.

U zbulua se dhe e dashura e tij, gjithashtu është aktore dhe quhet Kristi Lleshi. Çifti ka bërë bujë disa kohë më parë me një shfaqje të vënë në teatër. Bëhet fjalë për dramën “Equus”, ku ata luajtën së bashku disa skenat intime. Ata po ashtu kanë qenë pjesë e klipit të Noizyt dhe Arilenës.

I ftuar në emisionin “Pardon My French” Igli nuk “shpëtoi” pa folur për lidhjen e tij.

I pyetur nëse fakti që partneren e tij e ka partnere edhe në skenën e bën të ndihet më i lirshëm, ai u shpreh:

“Padashur të bëj lajka, për mendimin tim ajo është aktorja më e mirë e brezit të vet dhe për mua ka qenë një nder, një kënaqësi, një orgazëm artistike për të punuar me të. Sepse aty rashë në dashuri me të, në skenë. Tek thellësia e syve”.- tha Igli.

Më të lexuarat