BREAKING NEWS

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush është modelja shqiptare që i ka marrë mendjen Silvio Berlusconit!

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush
x

Gossip

Është arratisur nga Shqipëria pas protestës për Klodian Rashën, Stresi bën lëvizjen e papritur

Është arratisur nga Shqipëria pas protestës për Klodian

Stresi prej ditësh ndodhet larg Shqipërisë, pasi është arratisur që nga momenti që policie shpalli në kërkim pas protestave për vrasjen e Klodian Rashës. 

Siç duket ky moment e ka bërë reperin të reflektojë në lidhje me gjithë miqtë që i kanë qëndruar pranë dhe që nuk i janë kthyer kurrë kundër.

Ai ka bërë një tjetër postim dhe ka paralajmëruar gjithë ish-miqtë, që sot duket se janë kthyer në armiqtë e tij, se do ju bëj një diss të fortë.

Ndërkohë, reperi ka gati edhe albumin e tij “Archimed” dhe nëse menduat se arratia i ka hapur probleme e keni shumë gabim. Kjo pasi Stresi ka ndërmend ta publikojë së shpejti albumin e tij dhe madje do e promovojë edhe në Angli.

Reperi ka postuar një Insastory, ku tregoi se do ta bëjë promovimin e “Archimed” në Londër.

Kujtojmë se ndërkohë që ishte në arrati, Stresi publikoi këngën “Mahalla” në bashkëpunim me Feron.

Ndërkohë, Stresi dhe Getinjo kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin dhe kanë punuar për një projekt që ka për t’u kthyer menjëherë në hit!

Vetë Stresi e ka dhënë këtë lajm të bukur në llogarinë e tij në Instagram, duke zbuluar edhe vijën melodike të këngës së re, teksa tregon se po bashkëpunon me Getinjon.

Është arratisur nga Shqipëria pas protestës për Klodian

Më të lexuarat