BREAKING NEWS

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është një 18-vjeçar, 4 të rinj në gjendje të rëndë, Policia jep detajet e para  

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është
x

Gossip

"Është bardhosh"/ Vajza bukuroshe e ish-deputetes së njohur të PD pranon publikisht që është e dashuruar dhe tregon kur do e postojnë foton me djalin që i ka rrëmbyer zemrën

"Është bardhosh"/ Vajza bukuroshe e ish-deputetes së

Bukuroshja Ada Deda më në fund e ka pranuar se është e dashuruar. Vajza e ish deputetes së Partisë Demokratike ka flokur për jetën e saj private në “Wake Up”.

Ada nuk ka preferuar të zbulojë më tepër rreth djalit që i ka rrëmbyer zemrën, duke shtuar se do të jetë e vonë dita kur ajo do vendosë të ndajë një foto me të.

"Është bardhosh"/ Vajza bukuroshe e ish-deputetes së

Ke gjetur shpirtin binjak?-ishte pyetja drejtuar Adës.

“Ndodhte që kur bëja ‘ask’ në Instagram që më shkruanin kush është i dashuri jot, ku jeton, na trego një foto .

"Është bardhosh"/ Vajza bukuroshe e ish-deputetes së

Përderisa janë kaq kuriozë, unë do e vonoj akoma më shumë dhe do jetë shumë vonë dita që do ndaj një foto me personin që unë dua.

"Është bardhosh"/ Vajza bukuroshe e ish-deputetes së

Do ta pranosh që e ke? “Po”, u përgjigj Ada duke qeshur. “Unë mendoj se çunat në përgjithësi janë brunë, por unë e dua bardhosh”, shtoi ajo.

"Është bardhosh"/ Vajza bukuroshe e ish-deputetes së

Ajo është vajza e ish deputetes së PD-së, Albina Deda dhe konsiderohet si një prej vajzave më të bukura.

"Është bardhosh"/ Vajza bukuroshe e ish-deputetes së

"Është bardhosh"/ Vajza bukuroshe e ish-deputetes së

"Është bardhosh"/ Vajza bukuroshe e ish-deputetes së

"Është bardhosh"/ Vajza bukuroshe e ish-deputetes së

Më të lexuarat