BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Është cilësuar si gruaja me trupin më të përkryer në botë, modelja e njohur flet hapur dhe i habit të gjithë me deklaratën e saj: Jeta seksuale përmirësohet me...

Është cilësuar si gruaja me trupin më të përkryer

Modelja 40-vjeçare Kelly Brook, ka thënë së fundmi në një intervistë se seksi përmirësohet me moshën, teksa flet hapur për jetën intime me të dashurin 35-vjeçar Jeremy Parisi.

Kelly tha: “I dashuri im është 35 vjeç dhe është italian, kështu ai i pëlqen femrat me forma të mbushura. Besoj se jeta seksuale përmirësohet me moshën, sepse ke më shumë besim te vetja. Në këtë moshë nuk je më shumë i shpërndarë me gjërat dhe e di më mirë se çfarë dëshiron. Pastaj dhe nuk ke frikë të thuash atë çfarë dëshiron”.

Kelly e Jeremy janë bashkë prej vitit 2015 dhe lidhja e tyre duket mjaft e fortë.

Modelja britanike ka pasur një numër lidhjesh të profilit të lartë si ato me aktorët e Hollyëood Billy Zane e Jason Statham.

Ajo ka qenë më parë në çift dhe me sportistët e regbisë Danny Cipriani e Thom Evans.

Brunia e preferuar e meshkujve thotë se nga modelingu preferon të kalojë në karrierën e gatimit ose të kopshtarisë.

Duke folur për planet e të ardhmes Kelly thotë: “Gjatë kohës së izolimit kam kuptuar se dëshira ime është të qëndroj në shtëpi e të punoj nga shtëpia, ose të bëj një program të mirë për ‘lifestyle’ ose stilin e jetesës. Kopshtaria ose gatimi, si të rritësh frutat apo perimet e tua. Kam disa pula e qen në shtëpi dhe mund ta bëja programin me to. Nuk e di nëse do ta shikonte njeri por kjo është ëndrra ime.”

Vite më parë, pas një studimi, shkencëtarët e kanë cilësuar Kelly Brookun si gruan me trupin më të përkryer në botë.