BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po merr thika pas shpine nga Tirana

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po
x
BREAKING NEWS

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije peshkimi, por edhe me avionë civilë

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije
x
BREAKING NEWS

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së opozitës, nuk i kursehet ish-kryeministrit dhe Alibeajt

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së
x
BREAKING NEWS

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh prapaskenat dhe i del kundër ministrit: Ja sa agjentë kanë ardhur

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën ‘bombë’: Ja kush është qyteti që konsumon më shumë kokainë në Shqipëri

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe Biden"/ Rakipi pyet Fevziun për spektaklin që ka “mbërthyer” shqiptarët: Po largohen masivisht, kush ka mbetur është zhytur në kotësinë e Big Brother

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës amerikane plas deklaratën: Ka informacione që nuk janë publikuar dhe…

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës
x
BREAKING NEWS

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të flasësh!”/ Plas debati në studio, Rakipi kapet me Fevziun për naftën kontrabandë dhe oligarkët

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të
x

Gossip

Është dikush tjetër jashtë që e pret moderatoren? Habit shoqja e ngushtë e Kiarës, mikja e saj e thotë troç: Shpresoj që mos të ketë kurrë një puthje me Luizin (VIDEO)

Është dikush tjetër jashtë që e pret moderatoren? Habit

Luizi i ka bërë të qarta ndjenjat e tij dhe dëshirën e madhe për ta zyrtarizuar me Kiarën duke kërkuar një puthje prej saj. Kiara në anën tjetër pret që gjërat të rrjedhin dhe nuk jep një përgjigje të saktë.

Një opinion për këtë temë i është kërkuar edhe shoqes së Kiarës në “E diell” ku na shokoi pak kur tha se shpreson që ajo puthje që të gjithë po presim të mos vijë asnjëherë.

Pse kjo përgjigje?
Është dikush tjetër jashtë që e pret puthjen e Kiarës apo thjesht nuk i pëlqen Luizi?

Ndiqni videon: