BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x

Gossip

Është diskutuar për një lidhje me Bora Zemanin? Atdheu jep përgjigjen që nuk pritej, tregon edhe problemet që i ka hapur moderatores: Kam frikë të flas

Është diskutuar për një lidhje me Bora Zemanin? Atdheu jep

Ditët e fundit, është përfolur kudo në mediat rozë për një lidhje të mundshme të moderatores Bora Zemani me Atdhe Xharavinën, ish-konkurrentin e “Për’puthen”, programin që vetë Bora drejton. Edhe pse të dy vazhdimisht mohojnë që mes tyre ka diçka, nuk i shpëtojnë asnjëherë vëmendjes së mediave.

I ftuar në mbrëmjen e djeshme në “Natën me Aulonën”, Atdheu është pyetur sërish lidhur me këtë temë, mirëpo si rrallëherë, ai ka dhënë një përgjigje të papritur.

“Kam frikë edhe të flas, se unë flas gjë tjetër, portalet shkruajnë gjë tjetër”, tha Atdheu, ndërkohë që shfaqeshin foto të tij me moderatoren.

Ai tha se nuk ka frikë nga dikush apo diçka, veçse nuk dëshiron që kjo histori të përfliet më.

“Jam lodhur shumë, pasi edhe Borës i ka nxjeërrë probleme kjo puna me mua. Në fillim e kam marrë me shaka e sportivitet por vazhduan shumë”, tha ish-konkurrenti, referuar lajmeve dhe thashethemeve për ta.

Gjithashtu, gjatë intervistës, ai zbuloi se nga vajzat e sezonit të tretë, i pëlqejnë të gjitha, por të parën në takim do të ftonte Adën, nëse do të ishte në program, dhe shtoi se nuk njeh asnjë nga to nga jashtë, ndërsa nga djemtë njeh Argjendin. Ai tha se i jep sugjerime që të mos bëjnë gabimet që ka bërë edhe ai, pasi siç tha, në pjesëmarrjen e tij, kishte quajtur disa prej djemve “vëllezër” e kjo e kishte penguar më pas në program, që dukej edhe si “kunjë” drejtuar Andit.

Më të lexuarat