BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë sërish, ja pse kreu i “Foltores” nuk do futet në zgjedhjet e 14 majit me logon e PL dhe dera e hapur e pazarit për “non gratin” e lirinë e Shkëlzenit

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë
x

Gossip

'Është e keqe dhe e poshtër, do i zbuloj sekrete', Georgina Rodriguez kërcënohet hapur nga motra e saj

'Është e keqe dhe e poshtër, do i zbuloj sekrete',

Një ndër personazhet më të komentuara të botës së spektaklit, Georgina Rodriguez, mesa duket nuk ka një marrdhënie të mirë me motrën e saj, kjo bazuar në deklaratat e kësaj të fundit. Në intervistën e saj në programin Telecinco ‘Socialite’, motra e Georginës ka bërë disa deklarata të forta. Patricia Rodriguez, e ka akuzuar Georginën se është gënjeshtare dhe e kërcënon se do të zbulojë disa të pathëna për të. Kohët e fundit, Patricia tha publikisht se motra e saj që nuk e ndihmonte në kohë nevoje.

“Georgina nuk bën gjë tjetër veçse tallet me gjendjen time ekonomike. Ajo qeshet me situatën time dhe ndihet e lumtur për këtë.”, është shprehu motra e saj.

“Motra ime është një person i keq dhe një vajzë e poshtër. Asnjëherë nuk i kam kërkuar para Georginës, gjithçka që kam bërë është të kërkoj ndihmë për fëmijët e mi. Nuk dua para, thjesht i dhashë numrin e telefonit të shkollës që ajo të mund t’i kontaktonte që të ndihmonte fëmijët e mi për të blerë libra kursi” ka thënë Patricia, motra e Georginas. 

Më të lexuarat