BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Gossip

‘Është e komplikuar’/ Futbollisti i njohur flet për herë të parë për lidhjen me moderatoren e njohur të 'Top Channel'

‘Është e komplikuar’/ Futbollisti i njohur flet për

Endri Çekiçi ka folur për herë të parë rreth thashethemeve të kohëve të fundit për një romancë me Megi Pojanin.

Futbollisti ishte i ftuar te “S’e kam me ty” ku tha se për momentin statusi i tij është “complicated” (i komplikuar), pra që gjërat në lidhjen e tij nuk po shkojnë dhe aq mirë.

‘Është e komplikuar’/ Futbollisti i njohur flet për

Më tej ai u pyet se kujt ia dedikon golat me shkronjën M dhe Endri tha se mamit, emri i të cilës fillon gjithashtu me këtë shkronjë.

‘Është e komplikuar’/ Futbollisti i njohur flet për

‘Është e komplikuar’/ Futbollisti i njohur flet për