BREAKING NEWS

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj, ndërkombëtarët marrin në patronazh gjurmimin e parave të korrupsionit dhe burgosjen e politikanëve

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj,
x

Gossip

Është i fiksuar pas ‘Përputhen’, 77-vjeçari zbulon emrin e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën dhe ka një këshillë: E ndjek emisionin me gjithë plakën!

Është i fiksuar pas ‘Përputhen’, 77-vjeçari

Spektakli ‘Përputhen’ është kthyer në një ndër emisionet televizive më të ndjekur në vendin tonë. Mirëpo nuk mungojnë as fansat special, sikurse është 77-vjeçri Sadik Memaj.

Ai kishte dërguar fillimisht një letër pranë emisionit, ku vlerësonte maksimalisht të pranishmit, por e preferuara e tij ishte Tea.

“Përgëzoj të gjitha vajzat, në veçanti Tean. Është shumë e pjekur, e përgëzoj për zgjedhjen”, tha Memaj.

Drejtuesit e emisionit kishin menduar ta ftonin Memajn në emision.

Teksa po fliste nga vendi ku ulet zakonisht Arjan Konomi, i moshuari tha se “emisionin e ndjek bashkë me plakën”, ndërsa pati edhe një vërejtje për të rinjtë: Duhet të dëgjojmë më shumë dhe të flasim më pak.

“E ndjek emisionin me gjithë plakën. Ajo më thotë është lojë, unë i thëm është e vërtetë. Ky emision më pëlqen shumë”, tha Memaj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Më të lexuarat