BREAKING NEWS

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush është modelja shqiptare që i ka marrë mendjen Silvio Berlusconit!

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush
x

Gossip

Është ndarë nga i dashuri dhe është lidhur me Fation Kuqarin? Fifi reagon për herë të parë dhe zbulon si qëndron e vërteta

Është ndarë nga i dashuri dhe është lidhur me Fation

Këngëtarja e emisionit “Shiko Kush LUAN”, Fifi u vendos përballë Marsela Çibukajt në sfidën “Shiko Kush Përgjigjet”. 

Në këtë sfidë Fifi na zbuloi shumëçka nga jeta e saj personale dhe shumë të reja që nuk i dinim. Ajo zbuloi se “Stracciatella” nuk është më në jetën e saj dhe ajo është “single”.

Te pyetja “A bëni thashetheme për kolegët? Na thoni një thashethem…” Fifi zgjodhi të tregojë një thashethem mbi veten duke treguar se njerëzit e kanë bërë të lidhur me Fation Kuqarin.

Më të lexuarat