BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Është në arrest shtëpie, ‘Zogu i Tiranës’ surprizohet në mesnatë nga miqtë e tij për ditëlindje me dhurata superluksoze (FOTO)

Është në arrest shtëpie, ‘Zogu i Tiranës’

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur si "Zogu i Tiranës" feston sot ditëlindjen. Ai ndodhet në arrest shtëpie, por megjithatë në ditën e tij të veçantë nuk kanë munguar surprizat nga njerëzit e dashur.

Hermesi është surprizuar që në mesnatë nga miqtë e tij, me të cilët ka festuar deri në orët e para të mëngjesit. Miqtë i kanë dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila, si dhe dhurata të shumta luksoze.

Nuk dihet ende sa do të zgjasë arresti në shtëpi por fansat po presin rikthimin e tij në ekran. Kujtojmë se 26-vjeçari i ka mohuar akuzat e tij dhe ka deklaruar se është i pafajshëm.

Është në arrest shtëpie, ‘Zogu i Tiranës’

Më të lexuarat