BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

Është në një lidhje me këngëtarin e njohur shqiptar, moderatorja Dojna Mema befason e kushtin që i ka vënë për t’u martuar: Nuk lëviz nga shtëpia e mamit nëse...

Është në një lidhje me këngëtarin e njohur

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë padyshim një ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë.

Dyshja shpeshherë publikojnë në rrjetet sociale detaje nga jeta e tyre personale pas daljes së tyre publike si çift.

Së fundmi, Dojna ka realizuar një bashkëbisedim virtual me fansat e saj në InstaStory, ku ndër pyetjet që ajo zgjodhi që të ju përgjigje publikisht, ishte ajo për martesën.

“Kur e ke në plan të martohesh?”- i shkruante ndjekësja.

“Për momentin nuk e kam në plan të martohem. Jam e lumtur, e plotësuar dhe e rrethuar me dashuri. Martesa më pëlqen shumë si ritual, por me covid dhe kohërat që po jetojmë, s’më duket aspak momenti. Pastaj, jam tradicionale aq sa ëndërroj propozimin më romantik që mund të ekzistojë. Pa ardhur ai, s’lëviz nga mami im”,- u përgjigj Dojna.