BREAKING NEWS

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë në dorë dosjet e aferës së CEZ, janë të tronditur nga heshtja e drejtësisë përballë korrupsionit

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë
x

Gossip

“Është në spital dhe po bën kimioterapi”/ Rëndohet gjendja shëndetësore e aktorit të njohur, diagnostikohet me kancer në fazën e katërt

“Është në spital dhe po bën kimioterapi”/

Diagnistikohet me kancer në fazën e thelluar, aktori i njohur i “Saved by The Bell”, Dustin Diamond  në fazën e katërt. 44-vjeçari u sëmur javën e kaluar dhe u dërgua në spital.

“Ai po bën kimoterapi kështu që do jetë të paktën për një javë në një spital në Florida. Deri në javën e ardhshme, ne do të kemi një kuptim shumë më të mirë të ashpërsisë së gjendjes së tij dhe çfarë trajtimesh do t’i duhen në mënyrë që ai të jetë i qetë,” tha përfaqësuesi i tij, Roger Paul.

Përfaqësuesi i tij, Roger Paul, tha se aktori tani është duke pritur për detaje të mëtejshme. Gjithashtu shtoi se aktori kohët e fundit ka vuajtur nga herpes, kështu që ka pasur shumë dhimbje.

Lloji i kancerit me të cilin po përballet aktori nuk është bërë i ditur.

“Është në spital dhe po bën kimioterapi”/

Më të lexuarat