BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën shqiptare

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën
x

Gossip

“Është një muhabet para një viti”, tha se i ka acaruar nervat në emision, ja si reagoi Flori Binaj kur iu shfaq këngëtari i njohur  

“Është një muhabet para një viti”, tha se i ka

Për ata që nuk e dinë, në fund të sezonit të kaluar të “Shiko kush luan” kapitenët e skuadrave: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, iu janë përgjigjur disa pyetjeve të ndryshme. Flori ka treguar në emision emrin e personazhit që i ka pëlqyer më shumë dhe personazhin që i ka acaruar më shumë nervat gjatë këtij sezoni në “Shiko Kush Luan”.

Ai ka zbuluar emrin e personazhit që i ka acaruar më shumë nervat dhe ka zgjedhur Butrint Imerin, duke u shprehur se edhe publiku ishte zhgënjyer prej tij. “Personazhin që më ka acaruar shumë nervat, do e them publikisht, është Butrint Imeri.

Mirëpo, këtë të shtunë këngëtari është shfaqur në një nga lojërat e realizuara me Lori Kaçkën. Sapo fotoja e tij u shfaq në ekran Rezarti, Luana dhe publiku filluan të shihni dhe ngacmonin Florin. “Edhe ne e përshëndesim, Butrint çkemi, mirë je?”-tha Rezi, teksa Luana shtoi: “Edhe Flori të përshëndet.”

“Butrinti vazhdon është akoma si Butrint, hë?”-vijoi më tej ngacmimin Rezi, teksa më e paqarta në tërë këtë situatë ishte Lori, e cila pyeti: “Po,ç’a keni m lale?” Në këtë moment ndërhyri Flori i cili me sportivitet tha: “Është një muhabet para një viti.”

Nuk e dimë nëse ata janë sqaruar me njëri-tjetrin apo ne do kemi rastin ta shohim këtë moment në ekran, por nëse ndodh do ishte një skenë epike.

Shih më poshtë min 3:30: