BREAKING NEWS

Kryeministri Rama sulmon ashpër Bashën nga Kongresi i PS: Je kundërshtari më i ulët ...

Kryeministri Rama sulmon ashpër Bashën nga Kongresi i PS: Je
x

Gossip

Është një ndër meshkujt më tërheqës shqiptarë! Nuk e merrni dot me mend sa vjeç mbush sot Robert Berisha

Është një ndër meshkujt më tërheqës

Këngëtari Robert Berisha feston ditën e tij të lindjes dhe ka ripostuar në Instagram urimet e shumta që ka marrë nga kolegët e fansat e tij.

Besojeni ose jo, Roberti ka lindur më 28 janar të vitit 1977 dhe sot mbush 43 vjeç!

Siç e lexuat, 43!

Megjithatë, ai nuk e tregon aspak moshën e tij, madje edhe më herët gjatë intervistave ka treguar se ndihet shumë herë më i ri.

Ai merret me palestër sa herë të mundet dhe përpiqet të ushqehet sa më mirë, për të qëndruar i shëndetshëm dhe super në formë.