BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

“Është nusja”/ Mevlani konfirmon lidhjen me moderatoren e njohur shqiptare. Kush është bukuroshja?

“Është nusja”/ Mevlani konfirmon lidhjen me moderatoren e

Moderatorja Ester Bylyku nisi sezonin e tretë të emisionit të saj, Glamour Zone dhe i ftuari i saj i pari ishte ish-konkurrent i programit më të ndjékur të dashurisë “Për’Puthen” si dhe këngëtari, Mevlan Shaba.

Djaloshi nga Kavaja rréfen për jetën e tij, historitë e dashurisë, vështírësitë e hàsura për të bërë letrat gjermane etj, pikërisht në “Glamour Zone”.

Pas mbarimit të intervistës, dyshja në fjalë kanë bërë një foto për ta postuar më tej në rrjete sociale të tyre.

I pari që e poston është Mevlani, dhe moderatorja Ester Bylyku provon situatën duke komentuar poshtë fotos mbi vetën e saj “Sa kinge kjo goca. Kush është?”

E ndërsa përgjigja e Mevlanit është ajo tipikja çfarë ai ka kërkuar më së tepërmi në program dhe jo vetëm “Ester Bylyku, nusja.”.

Me anë të këtyre komenteve provokuese për ndjekësit dhe fansat e Mevlanit, dyshja kanë çùar në aludíme se mes tyre po ndodh diçka pasi ato vetë po konfirmojnë lídhjen.

“Është nusja”/ Mevlani konfirmon lidhjen me moderatoren e

Më të lexuarat