BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

“Është pederast”/ U ‘kryqëzua’ në rrjet pas deklaratave të forta, Rezart Veleshnja reagon për herë të parë ndaj komenteve: Ne merremi vetëm me brekët e grisura, unë jam...

“Është pederast”/ U ‘kryqëzua’ në

Aktori Rezart Veleshnja u është përgjigjur komenteve që shumta që pushtuan profilin e tij pasi e cilësoi homoseksual dhe pederast kolegun e tij Alex Seitaj. Në një video që ka publikuar në profilin e tij në Instagram, Veleshnja thotë se ai një aktor humori është dhe atë që mendoi e tha.

Më tej, Veleshnja tha se shqiptarët janë të çuditshëm duke kujtuar këtu edhe rastin e Shukriut, ku sipas tij njerëzit u morën vetëm me brekët e tij të grisura.

“Pas deklaratave që unë bëra tek Shqipëria Live, unë aktor humori jam. Mendova diçka, e thashë. Pashë komentet e njerëzve, të disave. Përfundimisht jemi njerëzit më të çuditshëm. E mbani emnd atë në Shqipëri, Shukriun, asnjë nuk u mor me faktin që ai shkonte me femra, por vetëm me brekët e tij që i kishte me vrimë. ne nuk kemi hallin e hallit vëlla, ne merremi me çikërrima. Ne merremi vetëm me brekët e grisura,”- thotë Veleshnja.