BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Gossip

"Është tigreshë, më përket mua", Tea shfaqet joshëse krah Beartiti (FOTO)

"Është tigreshë, më përket mua", Tea shfaqet

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, pas skandalit të madh të romancës qëi bëri kryefjalën e mediave gjatë këtyre ditëve.

Megjithëse doli ‘e përputhur’ me Andin nga emisioni, Tea rrëfeu se gjatë gjithë kohës kishte qenë në një lidhje me ish-konkurrentin nga Kosova, Beart Rexhepin.

"Është tigreshë, më përket mua", Tea shfaqet

Madje, ata nuk fshihen më nga publiku dhe e kanë “zyrtarizuar” në njëfarë mënyre lidhjen e tyre në rrjete sociale, duke ndarë herë pas here momente së bashku.

Tea është bërë tashmë “nuse Kosove” dhe kalon më shumë kohë me Beartin dhe familjen e tij.

"Është tigreshë, më përket mua", Tea shfaqet

Në rrjete sociale nuk mungojnë dedikimet e Beartit për partneren e tij, e cila së fundmi ka ndryshuar edhe look duke u kthyer në kokë-kuqe.

"Është tigreshë, më përket mua", Tea shfaqet

Madje, çifti ka realizuar një set fotografik profesional, që me siguri do ta ndajnë shumë shpejt në rrjete sociale.

Bearti ka zbuluar pak nga prapaskenat e këtij seti fotografik në llogarinë e tij në Instagram, teksa shkruan krahas videos një dedikim për Tean:

“Të pëlqeva që në momentin e parë që të pashë. Thashë ‘Ajo është tigreshë, më përket mua'”- shkruan ai.

"Është tigreshë, më përket mua", Tea shfaqet

Tea ka treguar më herët se ka një marrëdhënie perfekte edhe me kunatën (motrën e Beartit).

Madje, të gjithë janë habitur nga ngjashmëria shumë e madhe që vajzat kanë me njëra-tjetrën.

Dy vajzat fare mirë mund t’i ngatërrojnë për motra, pasi janë të dyja bjonde dhe kanë të njëjtën ngjyrë sysh.

Më të lexuarat