BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

“Është turp të kesh lesh në 2021”, sherr nisi në studio dhe agravoi jashtë, konkurrenti i ‘Përputhen’ pezullohet nga programi

“Është turp të kesh lesh në 2021”, sherr nisi

Dorjani është hyrja e re në Për’puthen, i cili në përplasjen me Antonelën deklaroi se “është turp të kesh lesh në 2021.”

Kjo deklaratë nxiti shumë debate në studio, ku një prej djemve që reagoi ishte dhe Eri. Ai është pezulluar nga programi ndërsa të dielën pritet të sqarohet gjithçka.

Dorjani: Nuk e prisja që të ndodhte kjo gjë që në fillim, nuk jam tip i sherreve.

Bora: Ishte situatë shumë e rëndë, nisi me sherr brenda studios dhe agravoi deri në sherr jashtë studios.

Dorjani: Ndoshta dola pak nga vetja. Pyetjet ishin të shumta, nuk isha i përqendruar. Ndodhi dhe një keqkuptim, ndoshta kam pasur dhe unë faj.