BREAKING NEWS

Palët drejt një 17 maji të dytë, amerikanët nxjerrin jashtë loje LSI dhe nisin negociatat kokë më kokë me Ramën e Bashën, alarm në partinë e presidentit

Palët drejt një 17 maji të dytë, amerikanët nxjerrin
x

Gossip

“Është zjarr në shtrat”, Rudina Dembacaj nuk lë gjë pa thënë për ish-deputetin Mark Frrokun, flet edhe për dasmën e tyre

“Është zjarr në shtrat”, Rudina Dembacaj nuk lë

Lidhja e Rudina Dembacajt me Mark Frrokun vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave dhe çdo ditë moderatorja po zbulon më shumë për lidhjen e tyre duke iu përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram.

“Është zjarr në shtrat”, Rudina Dembacaj nuk lë

"Si është Marku në shtrat?", e pyet një ndjekës të cilit Rudina i përgjigjet: "Zjarr".

“Është zjarr në shtrat”, Rudina Dembacaj nuk lë

Ndërsa një tjetër e pyet për dasmën dhe Rudina zbulon se sapo të kalojmë këtë situatë do mendojë për një dasmë tradicionale me valle.

“Është zjarr në shtrat”, Rudina Dembacaj nuk lë

“Është zjarr në shtrat”, Rudina Dembacaj nuk lë

“Është zjarr në shtrat”, Rudina Dembacaj nuk lë

Më të lexuarat