BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Gossip

Shtrohet në spital e ëma e Nora Istrefit, këngëtarja zbulon se si është gjendja e saj shëndetësore

Shtrohet në spital e ëma e Nora Istrefit, këngëtarja zbulon

Nëna e Nora dhe Era Istrefit pas disa komplikacioneve me shëndetin e saj. Ajo ka përfunduar në spital, madje i është nënshtruar një operacioni.

Vetë Nora e ka bërë të ditur këtë lajm, duke ndarë me ndjekësit një foto të së ëmës.

Këngëtarja ka treguar se tashmë shëndeti i saj është përmirësuar, duke falenderuar stafin e spitalit që është përkujdesur për të.

Sipas “Prive”, nëna e dy këngëtareve kishte probleme në veshka, por duket se gjithçka ka shkuar mirë.

“Faleminderit për kujdesin maksimal drejt shërimit të mamit.”- shkruan Nora, e lumtur për mamanë e saj.

Shtrohet në spital e ëma e Nora Istrefit, këngëtarja zbulon