Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shuan kuriozitetin e të gjithëve, Eni Çobanin siç nuk e keni parë ndonjëherë (Foto)

Postuar: 19/04/2019 - 14:53

Juristja e njohur Eni Çobani, mbetet prej vitesh një nga më të dashurat për publikun, për shkak të rubrikës së saj në Klan,  “Shihemi në gjyq”, ku ka ndihmuar mijëra shqiptarë.

Eni është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka publikuar një fotoku duket e veshur sport.

Juristja e njohur herë pas herë publikon dhe foto nga jeta e saj private që nuk kalojnë pa marrë komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Gjithashtu Enin jemi mësuar gjithmonë ta shohim të kuruar deri në detaje.

Por ditën e sotme ajo ka shuar kuriozitetin e të gjithëve se si duket thjesh ujë dhe sapu.

Në një foto të publikuar në Instastory Eni shfaqet e veshur sport me një kapele në kokë dhe pa pike make up ku sërish duket  bukur.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 15:39

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez i ka shokuar fansat me deklaratën e saj të fundit në rrjetin social “Instagram”.

Postuar: 23/05/2019 - 15:25

Reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në qendër të vëmendjes së mediave pasi një çift zviceran e

Postuar: 23/05/2019 - 15:15

Eno Popi ka zgjedhur që jetën e tij publike mos ta ngatërroje me atë private.

Postuar: 23/05/2019 - 14:50

Në mars të këtij viti, në media u aludua për një lidhje dashurie mes Dojna Memës dhe këngëtarit t

Postuar: 23/05/2019 - 14:02

Ai është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare.

Postuar: 23/05/2019 - 10:21

Sot është një ditë e trishtë për familjen Hoxha pasi bëhen plot 11 vjet që nga largimi i Dritan H

Postuar: 23/05/2019 - 09:40

Gashi është një nga reperët shqiptarë, suksesi i të cilit sa vjen e rritet.