BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Gossip

Shuhet aktori i famshëm “agjenti 007”, i njohur për rolin e James Bondit

Shuhet aktori i famshëm “agjenti 007”, i njohur për rolin

Ka ndërruar jetë në moshën 90 vjeçare aktori i famshëm, Sean Connery.

Aktori Skocez ishte i njohur për portretizimin të James Bond, duke qenë i pari që solli rolin e famshëm në ekranin e madh.

Karriera e tij e aktrimit zgjati dekada dhe çmimet e tij të shumta përfshjnë një Oskar, dy çmime Bafta dhe tre Golden Globes.

Filmat e tjerë të Connery përfshijnë, The Hunt for Red October, Indiana Jones and the Last Crusade dhe The Rock.

Më të lexuarat