BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x
BREAKING NEWS

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj, zbardhet arsyeja e takimit

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj,
x
BREAKING NEWS

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U kërkonte para qytetarëve, Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin, në hetim edhe... (Emrat)

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U
x

Gossip

Shumë i dashur dhe i suksesshëm! Nga këngëtar në moderator e producent, e gjeni dot për cilin personazh publik të njohur shqiptar bëhet fjalë (FOTO)

Shumë i dashur dhe i suksesshëm! Nga këngëtar në

Ndoshta profesioni i parë me të cilin i prezantohesh publikut nuk është e lehtë të hiqet nga mendja e tyre dhe kjo ndodh me shumë personazhe të famshëm. Njësoj edhe me Turjan Hyskon i cili edhe pse prej vitesh e ka braktisur muzikën, jo rrallë identifikohet si këngëtarë.

Turjan Hysko është prej shumë vitesh tashmë producent, momentalisht i emisionit të humorit “Klanifornia”.

Shumë i dashur dhe i suksesshëm! Nga këngëtar në

Hysko nuk është aktiv në rrjetet sociale, por një foto nga fëmijëria e tij e ka ndarë për t’i shuar kureshtjen ndjekëve.

Shumë i dashur dhe i suksesshëm! Nga këngëtar në

“Vizionar”, ka shkruar Turi krahas fotos. Kujtojmë se Turi dhe Orinda, partnerja e tij janë bërë prej një vite prindër të një vogëlusheje shumë të ëmbël, Atarës.

Shumë i dashur dhe i suksesshëm! Nga këngëtar në