BREAKING NEWS

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi Kokalari zbardh detajet: Përdoret nga CIA

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi
x
BREAKING NEWS

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e ish-të dashurës së ish-zyrtarit: Tradhtoi FBI-në për para

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e
x
BREAKING NEWS

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia e sotme tregon që miqësia me Ramën ishte e fortë

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë në historinë drejt bashkimit etnik, është koha jonë

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë
x
BREAKING NEWS

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se çfarë i tha ish-zyrtari i FBI-së

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se
x
BREAKING NEWS

“E nisa e dehur”/ A është penduar? Ish-e dashura e McGonigal rrëfen si fundosi ish-agjentin

“E nisa e dehur”/ A është penduar?  Ish-e dashura e
x
BREAKING NEWS

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e dashura e Mc Gonigal tregohet e prerë në përgjigjen e saj

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e
x
BREAKING NEWS

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me shpejtësi në rrjet: Republika e Kosovës...(FOTO)

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me
x

Gossip

Shumë i dashur dhe i suksesshëm! Nga këngëtar në moderator e producent, e gjeni dot për cilin personazh publik të njohur shqiptar bëhet fjalë (FOTO)

Shumë i dashur dhe i suksesshëm! Nga këngëtar në

Ndoshta profesioni i parë me të cilin i prezantohesh publikut nuk është e lehtë të hiqet nga mendja e tyre dhe kjo ndodh me shumë personazhe të famshëm. Njësoj edhe me Turjan Hyskon i cili edhe pse prej vitesh e ka braktisur muzikën, jo rrallë identifikohet si këngëtarë.

Turjan Hysko është prej shumë vitesh tashmë producent, momentalisht i emisionit të humorit “Klanifornia”.

Shumë i dashur dhe i suksesshëm! Nga këngëtar në

Hysko nuk është aktiv në rrjetet sociale, por një foto nga fëmijëria e tij e ka ndarë për t’i shuar kureshtjen ndjekëve.

Shumë i dashur dhe i suksesshëm! Nga këngëtar në

“Vizionar”, ka shkruar Turi krahas fotos. Kujtojmë se Turi dhe Orinda, partnerja e tij janë bërë prej një vite prindër të një vogëlusheje shumë të ëmbël, Atarës.

Shumë i dashur dhe i suksesshëm! Nga këngëtar në