BREAKING NEWS

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton deklaratën e bujshme të Ilir Metës, zbërthen skenarin e presidentit me Sali Berishën: O pushtetin o kokën e Lulit!

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton
x

Gossip

Shumë ndryshe nga sot, Luana Vjollca publikon foton kur ishte vetëm 16-vjeç

Shumë ndryshe nga sot, Luana Vjollca publikon foton kur ishte vetëm

Moderatorja Luana Vjollca është bërë nostalgjike, dhe ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj disa momente të 13 viteve më parë.

Luana ka pozuar për kopertinën e radhës së një reviste atëherë. Me rroba banjo në foton e parë dhe fustan në të dytën, ajo nxjerr në pah linjat elegante. Krahas fotos, shkruhet se Luana është marrë disa herë me modeling por tashmë i është dedikuar televizionit.

Shumë ndryshe nga sot, Luana Vjollca publikon foton kur ishte vetëm

Më të lexuarat