BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Shumë ndryshe nga sot! Shikoni si dukej 15 vite më parë Rudina Magjistari, me barkun jashtë dhe me veshje transparente

Shumë ndryshe nga sot! Shikoni si dukej 15 vite më parë Rudina

Moderatorja Rudina Magjistari që në fillimet e karrierës së saj, Rudina ështq kujdesur dhe ka guxuar shumë me stilin.

Shume prej jush mund t’i kujtohet Rudina në emisionet e ndryshme teksa guxonte me veshjen.

Në një prej fotove të publikuara të asaj kohe, Rudina shfaqet gjatë spektaklit “Maratona e Këngës Popullore” dhe me një veshje shumë ndryshe nga ato që vesh në studio sot.

Një element i dukshëm në veshjet e Rudinës janë edhe fustanet e gjatë, transparente e paksa provokues.

Shumë ndryshe nga sot! Shikoni si dukej 15 vite më parë Rudina

Më të lexuarat